Caller ID cihazından telefon numarasını otomatik alıp müşteri kaydı yapabilirsiniz. Müşterinin tekrar eden aramalarında adres bilgisi almanıza gerek kalmaz. Bir müşteriye sınırsız telefon ve bir telefona sınırsız kişi ekleyebilirsiniz. Müşteri adresine rota belirleyerek hızınıza hız katabilirsiniz.

Paket siparişin, sipariş alımından teslimine kadar geçen süreçte üretim, paketçi atama, yolda olan sipariş ve teslim anına kadar her adımını kayıt altına alarak, hem çalışanların performansını hem de üretim performansınızı görebilirsiniz.

Sisteme bağladığınız Caller ID cihazından, kendi web sitenizden, size ait iPhone ya da Android uygulamasından ya da Yemek Sepetinden siparişlerinizi ekstra bir işlem yapmadan Genresman içerisine aktarabilirsiniz.

Hız ve karışıklığa artık son.

GENRESMAN Kurye Takip Modülü


Restaurant ve müşteri arasındaki mesafeyi, trafik bilgisini ve alternatif rotaları harita üzerinden görebilirsiniz. Anlık trafik durumuna göre yaklaşık teslimat süresini de gösterir.

  • Hangi kurye?
  • Hangi müşterilerin paketiyle, ne zaman yola çıktı?
  • Hangi bölgelere gitti, yanında ne kadar avans var?
  • Hangi kurye üzerinde ne kadar hesap var?

Kurye Takip Modülü, bunun gibi pek çok sorunun yanıtını vererek. sipariş dağılım süreçlerini etkin bir şekilde yönetmenizi ve kontrol altına almanızı sağlar.

Paket Servis ve Çağrı Yönetim Sistemi ile entegrasyon paketlerin doğru yere. doğru zamanda ulaşımının sağlanması paketlerin etkin bir şekilde yönetilmesiyle insan kaynaklarının verimli kullanımı hesapların kolayca takibi, kurye tahsilat, para üstü ve avans işlemlerinin kayıt altına alınarak, nakit akışının kontrolü sağlanır.